Novinky

Přechod na 1.17!

Vážení hráči, ano, čtete správně, je to tady! Jako první Skyblock server na CZ/SK dnes přecházíme na verzi 1.17!

Nejzásadnější změnou oproti dosavadnímu fungování je zrušení endstone generátoru, který jsme nahradili novým deepslate generátorem, který se pyšní břidlicí a novými rudami. Čeká na Vás 6 levelů generátoru, stejně, jako to znáte u generátoru kamene. Jediné, co se nemění je způsob, jakým se generátor staví – stejně jako ten starý. Zároveň jsem do každého generátoru přidali měď. Obsidian/láva půjde získat vanilla způsobem pomocí krápníků. Asi se ptáte, kam se poděl endstone? Na to Vám také odpovíme – nyní ho lze craftit přes custom recept. Vše je provázané se vším, tudíž když jsme přidali nový generátor, museli jsme také přidat nové úlohy!

Do serverového obchodu bude přidán dalekohled, kouřové sklo (sklo, které nepropouští světlo), prášenka, azalka, zářinky, lišejník a další.

Komu se poštěstí a na ostrově ho navštíví wandering trader, lze od něj získat mech a malé/velké krápenky. Od vesničana zedníka půjde nově získat krápníkový blok.

Myslíme i na nováčky, takže kdo k nám přijde poprvé a vytvoří si ostrov, bude na něj čekat standardní série mini ostrovů, kterou nově rozšiřujeme ještě o jeden ostrov, díky kterému dostanete bambus, azalku, borůvky, zářinky a nově postavený deepslate generátor.

Kdo už se nemůže dočkat, až popraví prvního, nového moba, toto je info pro Vás – nové moby získáte/najdete úplně stejně, jako doposud. Nově potkáte například kozy, které přichází společně s novým zimním biomem.

Abychom Vám nevyzradili vše naráz, necháme si jedno překvapení. Ve hře zatím nenajdete ametysty, se kterými máme tajné plány! Vše ohledně nich se dozvíte v následujících dnech, ale už teď víme, že si z toho sednete na zadek!

Doufáme, že oceníte naší rychlost při implementaci této aktualizace na server a odpustíte nám případné nedostatky, je to nové pro nás všechny!

Tým GoldSkyBlock