Novinky

Spawnery, trh a tabulka

Vážení hráči,

přinášíme Vám další várku parádních novinek, které všem ulehčí fungování na serveru. První novinkou je předělaná tabulka, která nově ukazuje zkrácené názvy biomu, aby se tolik neroztahovala, ale hlavně upozorňuje na možnost hlasování, takže každé 2 hodiny dostanete informaci, že můžete opět hlasovat pro server! K tomu budou sloužit znaky ✅ a ❌.

Druhou, zásadnější, novinkou je vylepšení fungování spawnerů. Nově si každý hráč může nastavit sám, co se ve spawneru bude spawnovat, vzdálenost od hráče, kdy je spawner aktivní a také množství mobů, které se v nich spawne. To vše funguje na bázi nákupů za emeraldové bloky! Kdo má spawnery starší, zažádejte si u A-Teamu o výměnu kus za kus za spawner nový, s možností vylepšení. Spawnery se nově dají přenášet, nedají se však prodávat.

Poslední novinkou je automatické vytváření stánků, nově k tomu není potřeba nikdo z A-Teamu, stačí pouze kliknout na prázdného vesničana, který ve volném stánku stojí! Doufáme, že tyto novinky oceníte a dostane se nám zpětné vazby, co na ně říkáte.

Tým GoldSkyBlock. 🧡