Nový spawn, trh a hlasování

Vážení a milí ostrované,

držte si klobouky, protože tohle je fakt nářez! Po dlouhých třech měsících pro Vás máme pořádnou várku novinek! A že jsme se na nich vyřádili! Co nového můžete čekat?

SPAWN

Těšit se můžete na zbrusu nový spawn v klasickém stylu SkyBlocku, kde vás již při prvotním připojení přivítá skupinka ostrovů. Naleznete na nich serverové obchody, ostrov s donatory, ostrov s admin teamem, ostrov s recepty a to nejlepší nakonec ….. Nový a modernější hráčský trh!

TRH

Na novém trhu můžete čekat kompletně nové stánky, kde kvůli kontrole truhly už nemusíte chodit za pult! Další novinkou je NPC výkupník, nacházející se mezi všemi stánky. A pozor, teď ta nejlepší část – Skin každého obchodníka bude stejný, jako skin jeho majitele!

HLASOVÁNÍ

Teď pozorně čtěte! Nově jsou hlasovací truhly rozděleny podle ranku! Hráč má svou truhlu, expert a veterán mají lepší sdílenou truhlu a poslední a ta nejlepší truhla je pro legendy. Takže se můžete těšit na lepší výhry a legendy se nemusí bát, že by dostávaly nepotřebné věci jako například maso.

BUILDERKY

A jako sladkou tečku na závěr, bychom Vám rádi představili naši novou posilu ve frontách builderů. A těmi jsou Jasaba3 a LeviSK . Tímto oběma dívkám z celého srdce děkujeme, jelikož právě jim vděčíme na krásný nový spawn.

Tým GoldSkyBlock