Nálož dalších novinek

Vážení hráči, včera proběhl menší update několika pluginů, a proto vám teď mohu představit dalších pár novinek:

1. Několik nových možností nastavení ostrova – Možnost povolit přístup hráčům do shulkerů, truhel, barelů, květináčů, sběr medu apod. Dříve na toto bylo pouze obecné nastavení “Kontejnery”. Nyní to je rozdělené – to znamená, už nikdo nebude krást květiny ze spawnu!

2. Možnost zvolit, kdo může měnit nastavení ostrova – Ano, na základě několika návrhů jsme přidali i tuto možnost. V /is settings pomocí ikonky craftingu (horní řádek, vedle zamykání ostrova) lze zvolit, jaká hodnost bude moct měnit nastavení ostrova. Námi doporučeno je povolit pouze pro majitele a spolumajitele, ale samozřejmě lze zapnout i pro člena.

3. Až 8x rychlejší počítání Is levelu – Počítání is levelu je nyní skoro okamžité – z původních cca 5 minut to nyní je cca 30 sekund. Pouze pokud si level počítá vícero lidí naráz, tak se čekání může prodloužit.

4. Limity – Jak jiste víte, v pravidlech máme uvedené limity na moby a mobtrapky. Nyní jsme se rozhodli tyto hodnoty řešit pluginově, protože nás nebaví létat nad ostrovy a hledat neposlušné hráče. Pomocí /is limits se dozvíš, jaké maximální množství daného druhu moba lze na ostrově mít. Plugin také automaticky zabrání spawnu moba nad limit takže se nemusíte bát, že limit omylem přesáhnete. Díky tomuto můžeme odstranit následující pravidla:

– Je povoleno maximálně 30 vesničanů na ostrov. – Na ostrov je povolena pouze jedna, jednopatrová mobtrapka nebo 7-patrová splachovací mobtrapka. Jednopatrovou mobtrapkou se rozumí taková, která je postavena a přístupná na /navody. Tohle pravidlo se vztahuej také na pigman farmu.

5. Úprava slotů – Z důvodu nižší návštěvnosti v letních měsících, což je pochopitelné, jsme snížili sloty serveru z 32 na 22 . Pokud by se náhodou stalo, že je server plný, tak lidé s [D] se připojí i na plný server. Snížení slotů nám také pomůže ušetřit nějaký ten peníz a díky tomu zajistit ještě delší provoz serveru.

6. Hlasovací stránka – Rozhodli jsme se změnit také jednu hlasovací stránku – A to nahradit minecraftservery.eu za minecraft-list.cz. Na této nové adrese můžete hlasovat již nyní, takže momentálně lze získat až 4 vote klíče najednou. Stará stránka bude funkční pouze do konce měsíce. Na nové stránce lze také napsat serveru recenzi, za což, jako v minulosti, dostanete také odměnu ve hře, pokud se u recenze podepíšete.

Doufáme, že se vám budou nové funkce líbit,

Team GoldSkyBlock.