Novinky

Hlasování a mobaréna

Vážení hráči,

protože již delší dobu jsou z hlasovací stránkou Czech-Craft problémy, rozhodli jsme se přidat novou hlasovací stránku, kde můžete za náš server každé dvě hodiny hlasovat. Jedná se konkrétně o https://minecraftservery.eu/server/232. Mimo jiné lze na této stránce psát serveru recenze, za jejichž napsání dáváme odměnu ve hře. ♥

Dosavadní stránka Czech-Craft prozatím na serveru zůstane. Hlasovat na ní lze, jen bohužel se stává, že mají s odesíláním hlasů prodlevy. Všechny hlasy budou ale započítány a do hry dříve nebo později dorazí. Na následujícím odkazu lze sledovat status stránky: https://status.czech-craft.eu.

Dále jsme se vrhli na znovuspuštění mobarény, která má oproti předešlým verzím celkem 35 vln a progresivní odměny za počet překonaných vln. Mimo to lze soupeřit mezi ostatními hráči v různých statistikách na lobby mobarény. Do mobarény se lze připojit příkazem /mobarena.

Jako odměny jsou v mobaréně například armory s nezískatelnými enchanty, jako znáte například ze serverového obchodu. Mimo to také různé nástroje a mnoho různých surovin, které se určitě budou hodit.

Přejeme hodně štěstí při bojích s příšerami!