Brány serveru se znovu otevírají!

Vážení hráči, do dvoudenních intenzivních pracích na serveru vám můžeme s radostí oznámit, že update na verzi 1.18.2 proběhl v pořádku. Všechny ostrovy o které bylo zažádáno byly v pořádku přeneseny na novou mapu.

Novinky:

  • End – Nový, obrovský, společný end přístupný všem od ranku EXPERT. V endu platí nová speciální pravidla, které se vám ukážou v chatu při teleportu. Do endu se můžeš portnout příkazem /end. V endu můžete zabíjet draka, prozkoumávat endová města a nebo třeba stavět společné projekty/farmy.
  • Výška světa – Výška světa se rozrostla o +64 bloků nahoru a 64 bloků dolů. Bedrock zůstal na souřadnici Y:120, jako na staré mapě.
  • Palivo do hopperů – Po dlouhém uvažování jsme se také rozhodli kompletně zrušit poplatky za třídící hoppery. Nyní tedy budou fungovat zcela zdarma. Palivové truhly už tedy nejsou potřeba. Ten, kdo palivovou truhlu vlastní, jí může vyměnit u online člena ateamu za 64 emerald bloků.

Nyní jsme tedy připraveni na update na verzi 1.19, který proběhne velmi brzy! Na server se stále můžete připojovat verzemi 1.17 až 1.18.2. Doporučujeme však používat verzi 1.18.2.

Změny:

Pozor, v nastavování biomů proběhly mírné změny. Nyní při kliknutím levým tlačítkem na biom se nastaví na celý ostrov a při kliknutím pravým tlačítkem se vám zobrazí staré známé menu výběru. Všechny end ostrovy byly smazány. S tím byly také smazány portály do endu v netherech. Smažte si prosím vaše staré domovy, jejich souřadnice již nebudou platné. Taktéž byly promazány pwarpy. Noví hráči mají nové defaultní začátečnické ostrovy.

V případě, že byste na ostrově našli nějakou chybku / špatně zkopírovaný ostrov / bug světla či jiné bugy, prosíme, nahlaste nám to do ticketů na discordu, děkujeme.

Doufáme, že se vám budou novinky líbit.

Tým GoldSkyBlock